1998’den bu yana…

Evde Sağlık

Anasayfa » Evde Sağlık

Medicine Hospital Evde Sağlık Hizmetleri ile; hastalığı nedeniyle sağlık kuruluşlarına gitmesi mümkün olmayan, pandemi döneminde dışarı çıkması risk taşıyan, engelinden ötürü ulaşımda problem yaşayan bireylerin ve yaşlılarımızın; evde muayene, tedavi ve tıbbi ihtiyaçlarını, alanında uzman doktor ve deneyimli sağlık ekibimizle karşılıyoruz.

Evde Sağlık Hizmetleri, hastanın konfor alanında, yüksek hijyen ve sağlık standartlarında sunulmaktadır.  Doktor muayenesi, hemşirelik hizmetleri, psikolojik danışmanlık, diyetisyen takibi, tıbbi cihaz desteği, hasta transfer hizmetleri ve laboratuvar tetkiklerine kadar uzanan, geniş kapsamlı bir hizmet içerir.

Size özel evde sağlık hizmetlerimiz

Evde Online Görüşme

Online Görüşme hizmeti, özellikle pandemi döneminde hastaneye gidemeyen ya da gitmeyi tercih etmeyen hastalarımız için geliştirilmiştir.Online Görüşme randevusu talep ederek, doktorunuzla görüntülü görüşebilir, muayene, tanı ve tetkik hizmeti alabilirsiniz.

Evde PCR Testi Hizmeti

Evde Sağlık hizmetleri kapsamında, deneyimli ekibimiz tarafından, evinizde ya da iş yerinizde pcr testi örneği alınabilmektedir.

Evde Doktor Hizmeti

Evinizin konforunda, hastane ortamından uzak, alanında uzman hekimler tarafından ilgili teşhis ve tedaviler sağlanır.​

Evde Hemşirelik Hizmeti

Stoma Bakımı, Pansuman ve Yara Bakımı, Enjeksiyon (İM, IV, SC), Tansiyon Ölçümü, Serum Takılması, Sonda Takılması, Trakeostomi Bakımı, Nazogastik Sonda, Port İğne Değişimi / Yıkanması, Kan Testi

Evde Tıbbi Cihaz Hizmeti​

Hastanın ihtiyacına yönelik tıbbi cihaz ve ekipmanların temini sağlanır.​

Evde Psikolojik Danışmanlık​

Doktorumuzun değerlendirmesi üzerine uygun görülen hastalara, evde psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir.​

Evde Diyetisyen Hizmeti​

Onkoloji hastalarına, gebelere, kilo alma/verme problemleri yaşayan kişilere evlerinde beslenme danışmanlığı hizmeti verilmektedir.​

Hasta Transfer Hizmeti​

Hasta nakil araçları ve ambulans hizmetlerimiz ile, hastanın güvenli ve konforlu bir şekilde hastaneden eve, evden sağlık kuruluşuna transferi sağlanmaktadır.

Medicine Hospital Evde Sağlık Hizmetiyle;

• Enfeksiyon riski minimum seviyeye iner.
• Zaman kaybının önüne geçilir.
• Hastane ortamından uzak, konfor alanında sunulan hizmetin olumlu psikolojik etkileri olur.
• Alanında uzman ve deneyimli ekip ile güvenilir bir sağlık hizmeti sunulur.

Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin;

Hasta ya da aile bireyleri; 444 0 205 numaralı çağrı merkezimizi arayarak başvuruda bulunabilirler. Müracaat sonrası hasta veya hasta yakını aranarak ihtiyacınıza yönelik sağlık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verilir ve randevu oluşturulur.

Dil seçimi yapınız!