1998’den bu yana…

Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Check-Up

Check-up, olası bazı hastalıkları erken safhada tespit ederek önlem almayı böylece kişinin şikayeti olmasa da sağlıklı kalmasını amaçlamaktadır.

Check-up, bir diğer deyişle “Kişisel sağlık taraması”, olası bazı hastalıkları erken safhada tespit ederek önlem almayı böylece kişinin şikayeti olmasa da sağlıklı kalmasını amaçlamaktadır. Check-up hastanın belirgin bir şikayeti olmasa da erken aşamadayken hastalığın saptanması, ailesel ve genetik risklerin tespit ve kontrol edilebilmesi amacıyla yapılan muayene ve tetkiklerdir.

Medicine Hospital Check–up Merkezi’nde, iç organlarda hastalık bulgularının saptanması; gizli şeker, kolesterol, kalp, karaciğer, meme, rahim, kalın bağırsak hastalıkları ve en sık görülen kanser türleri, cinsiyetin ve hayat tarzının getirdiği olası risklerin belirlenmesi ve erken tanı için risk analizleri gerçekleştirilmektedir.Yaş, cinsiyet ve risk gruplarına özel check-up programlarının yanı sıra kişiye yönelik analizlerin yapıldığı Check-up programları da bulunmaktadır.

Genel sağlık kontrolünün, hiçbir şikayet ve hastalığı olmayan kişilere en az, yılda bir kez düzenli olarak yapılması önerilir. Ailesel risk faktörlerine (Kanser, Koroner Arter hast. vb) göre önerilen tekrar süresi değişebilir.

Hastalığın önlenmesi tedaviden çok daha kolay ve ekonomiktir,’’ diyorsanız; size özel hazırladığımız Check-up paketlerimiz hastanemizde hizmetinizdedir.

Daha fazla bilgi için: Atlas Üniversitesi Tıp Fakültesi Medicine Hastanesi Çağrı Merkezi – 444 0 205

Check-Up Hakkında sağlık rehberi

Dil seçimi yapınız!